اخبار دکتری مدیریت

پذیرش دکتری در دانشگاه علم و فرهنگ

پذیرش دکتری در دانشگاه علم و فرهنگ

دانشگاه علم و فرهنگ از میان دانشجویان استعداد درخشان برای سال تحصیلی ۹۶-۹۵ دانشجوی دکتری می پذیرد و تسهیلاتی برای این گروه از دانشجویان فراهم می کند.

به گزارش خبرنگار مهر، داوطلبان مجاز آزمون دکتری می توانند با توجه به شرایط، تسهیلات و ضوابط دانشگاه علم و فرهنگ در مقطع دکتری اقدام کنند.

رشته های مدیریت گردشگری، روانشناسی بالینی، حقوق خصوصی، عمران سازه و زیست شناسی جانوری تکوینی رشته های پذیرش در این دوره هستند.

امکان تقسیط شهریه دانشجویان برابر مصوبات هیات امنا و هیات رئیسه دانشگاه علم و فرهنگ در ۸ قسط مساوی فراهم است.

دانشجویان این دانشگاه از مزایای وام شهریه صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم تحقیقات و فناوری و نیز از تسهیلات صندوق قرض الحسنه دانشجویان ایران (وام ازدواج و وام های عادی ضروری و اضطراری) در صورت تامین اعتبار برخوردار خواهند شد.

با تعدادی از بانکها جهت اخذ تسهیلات شهریه با شرایط خاص، مذاکره و امکان بهره مندی از وام شهریه برای دانشجویان فراهم است.

دانشگاه علم و فرهنگ هیچگونه تعهدی در قبال تامین خوابگاه ندارد. اما تلاش خود را جهت اسکان دانشجویان در خوابگاه های خصوصی معتبر و مورد تایید خواهد داشت.

براساس هماهنگی ها و تفاهم نامه های منعقده و در دست اقدام با تعدادی از دانشگاههای معتبر خارجی مانند WARWIK و NOTTINGHAM انگلستان، UPM و USM مالزی و MONASH استرالیا، دانشجویان در صورت احراز شرایط علمی و پژوهشی لازم و تایید اساتید راهنما و تصویب گروه های آموز شی امکان گذراندن بخشی از تحصیل خود را در این دانشگاه ها بر اساس مقررات خواهند داشت.

هزینه های تحصیل در دانشگاه های خارجی برعهده دانشجو خواهد بود.

پذیرش در رشته زیست شناسی علوم جانوری گرایش تکوینی به منظور پاسداشت زحمات و خدمات زنده یاد دانشمند جهادگر دکتر سعید کاظمی آشتیانی بنیانگذار پژوهشگاه رویان به صورت مشترک با آن پژوهشگاه و به صورت دوره روزانه (بدون اخذ شهریه) صورت می پذیرد.

علاقمندان به تحصیل در رشته زیست شناسی گرایش تکوینی باید شرایط آزمون زبان و معدل را دارا باشند.

داوطلبان ممتاز آزمون دکتری سایر کد رشته های دانشگاه (نفر اول دارای برترین نمره برابر اعلام سازمان سنجش) که محل تحصیل خود را دانشگاه علم و فرهنگ انتخاب کنند در صورت پذیرش نهایی از مزیت تحصیل رایگان بهره مند خواهند شد . (شرایط احراز در فرآیند مصاحبه تخصصی اعلام خواهد شد. )

نفرات دوم و سوم برترین نمره از تخفیف در شهریه برابر مقررات و ضوابط برخوردار خواهند بود.

شهریه های رشته های اعلام شده این دانشگاه برای رشته های مدیریت گردشگری، حقوق خصوصی، روانشناسی بالینی باتوجه به رتبه علمی و تجارب کارآفرینی نظیر اختراع و ابتکارات ثبت شده، سوابق و تجارب تولید محصولات جدید دانش بنیان ،تلاش و فعالیت در راه اندازی کسب و کارهای تخصصی حدود ۵۸ تا ۶۵ میلیون تومان است.

شهریه رشته عمران (سازه) نیز به همین ترتیب حدود ۷۰ تا ۸۰ میلیون تومان است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن